Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dom Wypoczynkowy "Kwisanna" Świeradów Zdrój ul.Górska 12. Noclegi bezpłatne. Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 67,50 zł. osobodzień. W cenie korzystanie z sauny, basenu, groty solnej i solanki. Wyróżniony

Dom Wypoczynkowy "Kwisanna"

ul. Górska 12

59-850 Świeradów Zdrój

tel. (75) 7352444, 601 974 896, 601 974 895

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Opis ośrodka.

Dom Wczasowy "Kwisanna" usytuowany jest w pobliżu centrum i ogólnodostępnej bazy leczniczej Świeradowa Zdrój. Z budynku oraz ogrodu rozciąga się piękny widok na Sępią Górę i Stóg Izerski. Dodatkowym atutem obiektu w okresie zimowym jest bliskie sąsiedztwo wyciągów narciarskich oraz wypożyczalni sprzętu zimowego.  Goście mogą korzystać także z parkingu niestrzeżonego zamykanego na noc oraz garaży. Dom Wczasowy  posiada własny ogród ze stawem i ławkami oraz złotymi rybkami. Wspaniała atmosfera, jaką stwarzają gospodarze, urocze otoczenie, przestronne pokoje, doskonała kuchnia oraz szereg innych atrakcji sprawia, że pobyt w „Kwisannie” jest prawdziwym wypoczynkiem. Każdy z gości w ramach pobytu może korzystać nieodpłatnie z dodatkowych atrakcji na terenie kompleksu rekreacyjnego.

 

Warunki pobytu:


Noclegi bezpłatne.

Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 67,50 zł.


od 01.01. - 31.12. - 67,50 zł. osobodzień - POLECAMY!!!


Serwowane posiłki: śniadanie , obiadokolacja, deser.


W cenie pobytu :

Do dyspozycji gości bez ograniczeń : gabinet suchego i wodnego masażu, solarium, sauna, basen, kąpiele w basenie z solanką oraz grota solna (około 150m od Domu Wczasowego" Kwisanna").


Czeki hotelowe honorowane są od 01.01. - 31.12.

Czeki nie są honorowane w Święta Wielkanocy, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra


Rabaty dla dzieci:

Uzgodnienia podczas rezerwacji telefonicznej.


Inne:

Przyjmowanie zwierząt domowych : warunki do uzgodnienia podczas rezerwacji telefonicznej.


liczba pokoi: 24

liczba miejsc noclegowych: 49

Ostatnia aktualizacja: sobota, 10 maja 2014 10:31

Podobne filmy

Galeria zdjęć

W górę