Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Hotel Bis"*** Cieplice-Jelenia Góra ul. Zamoyskiego 3. Noclegi bezpłatne,obowiązkowa stawka żywieniowa 120 zł osobodzień w tym świadczenia masażu, pobyt w jaskini solno-jodowej i inne.

HOTEL BIS***

ul. A. Zamoyskiego 3
58-560 Jelenia Góra - Cieplice Zdrój
tel.: +48 75 643 12 50
fax: +48 75 643 12 51
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hotel Bis*** położony jest w centrum Cieplic - znanego od wieków uzdrowiska słynnego z leczniczych wód termalnych. Leczyło się tu wielu znamienitych pacjentów min. w 1687 roku przybyła ze swym dworem Królowa Marysieńka Sobieska, aby odbyć kurację leczniczą. Wojna oszczędziła kurort i jego barokowe zabytki.

Dziś Cieplice to m.in. Dom Zdrojowy z pijalnią gorących źródeł, piękne parki - Zdrojowy i Norweski oraz urokliwy pałac Schaffgotschów. Doskonałe miejsce dla pieszych wycieczek, nordic walking, górskich wędrówek, jazdy na rowerze i wypoczynku na łonie natury.

Włożyliśmy wiele starań by odrestaurowany budynek naszego hotelu mógł oczarować Państwa niepowtarzalną atmosferą i komfortem wypoczynku z dala od codziennego zgiełku

Warunki pobytu


Noclegi bezpłatne

Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa:


od 05.01.- 22.12. - 120 zł  osobodzień przy pobycie min. 2 dni (w tym świadczenia - 1 masaż suchy częściowy, 1 pobyt w jaskini solno-jodowej oraz opłata klimatyczna za okres pobytu.)


Polecamy pobyt weekendowy :

Powitanie w piątek obiadokolacją , pożegnanie w niedziele śniadaniem.

Więcej niespodzianek w zakładce oferty specjalne. Kliknij tutaj

 


Ceny dotyczą 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby w pokoju dwu osobowym

Serwowane posiłki: śniadania , obiadokolacje


Czeki hotelowe są honorowane w okresie od  05.01. - 22.12.

Czeki hotelowe nie są honorowane w okresach Świąt Wielkanocy , długiego weekendu majowego, Bożego Narodzenia i Sylwestra.

 


Inne warunki pobytu:

Dopłata do pokoju jednoosobowego 25 zł dziennie.


Rabaty dla dzieci

Dzieci do lat 3 gratis

Dzieci do lat 12 - 20% zniżki

Ostatnia aktualizacja: sobota, 10 maja 2014 10:15

Galeria zdjęć

W górę