Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gospodarstwo Agroturystyczne "Bogdaniec" Winniki 14 - gmina Węgorzyno. Noclegi bezpłatne. Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 60 zł. osobodzień.

Bogdaniec Bogdaniec

Gospodarstwo Agroturystyczne

"Bogdaniec"

73 - 155 Winniki 14

gmina Węgorzyno, powiat Łobez

woj. zachodniopomorskie

tel.  508 655 722

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Opis gospodarstwa

Gospodarstwo "Bogdaniec" leży na terenie Pojezierza Drawskiego i Ińskiego Parku Krajobrazowego. Tereny Bogdańca bogate są zachwycającą przyrodę, która bywa kojąca i jednocześnie motywująca do aktywnego wypoczynku na trasach pieszych, rowerowych, oraz konnych eskapadach w Stadninie Ogierów w Łobzie. Gospodarze oferują miejsce na ognisko, grill, plac zabaw dla dzieci, spływy Drawą i Regą, połów dorsza na Bałtyku, grzybobranie z suszeniem oraz bezkrwawe łowy. Tutejsza okolica to prawdziwy raj dla wędkarzy, myśliwych i grzybiarzy. W okolicy znajduje się wiele zabytków sakralnych, pomników przyrody, oraz przepiękny ogród dendrologiczny. Rzadkie okazy flory i fauny dostarczą niezapomnianych wrażeń i przepięknych zdjęć. Tutaj można poznać smak wiejskich jaj, mleka prosto od krowy, twarogu, chleba własnego wypieku, domowych wyrobów i przetworów. Na terenie gospodarstwa jest parking samochodowy strzeżony.

 

Warunki pobytu.


Noclegi bezpłatne.

Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 60 zł. osobodzień


od 03.01. - 20.12. - 60 zł. osobodzień


Cena dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby

Serwowane posiłki: śniadanie, obiadokolacja, deser


Czeki hotelowe są honorowane przez cały rok

Okres nie honorowania czeków od 21.12. do 03.01. oraz w Święta Wielkanocy ( dopłata dodatkowa dla posiadacza czeku hotelowego ustalana indywidualnie podczas rezerwacji telefonicznej)


Rabaty dla dzieci:

Dzieci do lat 7 - 40 zł. osobodzień


Inne:

Przyjmujemy zwierzęta domowe: ustalenia cenowe podczas rezerwacji telefonicznej

Ostatnia aktualizacja: sobota, 30 maja 2015 19:09

Galeria zdjęć

W górę