Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gospodarstwo Agroturystyczne "Agro-Vita". Wołcza Mała 7. Noclegi bezpłatne. Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 65 zł. osobodzień

Gospodarstwo Agroturystyczne "Agro-Vita"

77-200 Miastko

Wołacza Mała 7

tel. (59) 857 17 94

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Opis gospodarstwa

Gospodarstwo znajduje się z dala od ciągów komunikacyjnych i wioski, w otoczeniu łąk, pól, lasów, rzeki i stawu. Okolica sprzyja turystyce pieszej i rowerowej. Gospodarze udostępniają łódki do spacerów wodnych po stawie oraz rowery na wycieczki w najbliższą okolicę. Główne walory naszych lasów to cisza, spokój, harmonia mało przekształconego krajobrazu oraz możliwość bliskiego kontaktu z nieskażoną przyrodą. Urozmaicony teren, czyste wody i piękne krajobrazy leśne to raj dla myśliwych. Bogactwo flory i fauny to niezapomniane wrażenie, które na długo pozostają w pamięci myśliwych. Wkoło nas znajduje się mnóstwo bogatych w grzyby oraz jagody lasów. Walory naszych lasów są bezpośrednio związane z domem gospodarzy. To wszystko wraz z pięknym naturalnym stawem okalanym drzewostanem i z pięknym podświetlanym pomostem pozwala na relax w naturalnych warunkach, a chwile spędzone przy ognisku z księżycem nad głową to wrażenia, których nie zapomina się. W chwilach wolnych dla turystów gospodyni organizuje wyjazdy bryczką do ciekawych miejsc w okolicy. Otaczająca nas przyroda to przede wszystkim lasy i jeziora. 73% lasów to bory. Sosna, brzoza i jałowiec wytwarzają wokół siebie kilkumetrową sferę wolną od bakterii, a fitoneydy drzew mają działanie lecznicze w szczególności dla dróg oddechowych. Powietrze naszych lasów zawiera dużo jodu. Turyści spotkają tu dużą populację jeleni i saren oraz dzików, jenoty, lisy, wydry, bobry, kuny, daniele, zające, orła bielika, bociana czarnego, żurawie, czaple, łabędzie. Turyści będąc w lesie mają zagwarantowane smakowite gorące posiłki dostarczone do lasu.

 

Warunki pobytu


Noclegi bezpłatne

Do wykupienia obowiązkowa stawka żywieniowa 65 zł. osobodzień


od 03.01. - 31.12 - 65 zł. osobodzień


Cena dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby

Serwowane posiłki: śniadanie, obiadokolacja


Czeki hotelowe honorowane są cały rok


Rabaty dla dzieci

Do lat 3 - gratis

W pozostałym wieku do uzgodnienia podczas rezerwacji telefonicznej


 

Ostatnia aktualizacja: sobota, 10 maja 2014 14:47

Galeria zdjęć

W górę